مسابقۀ اینستاگرامی

شرکت در مسابقۀ اینستاگرامی و انتشار آثار در فضای مجازی

 

تبریک و سپاس از شما برای شرکت در مسابقه اینستاگرامی انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران که از تاریخ ۲۰ دی ماه ۱۳۹۹ به مدت ۶ هفته مطابق دستوالعمل اعلام شده از سوی این انجمن برگزار می­گردد.

برای رعایت حقوق کودکان، نوجوانان و خانواده­ ها که صاحبان آثار هنری هستند در خصوص نحوۀ انتشار و بهره ­برداری از آثار موارد زیر به اطلاع شما عزیزان می­رسد که درخواست می­گردد به دقت مطالعه و در صورت موافقت با آنها این رضایت نامه را امضا و تصویر آن را از طریق ایمیل انجمن به نشانی iacap.edu@gmail.com برای ما ارسال فرمایید. همکاران ما اصالت امضا را از طریق تماس تلفنی با شما بررسی خواهند کرد.

برای مشاهده فیلم و دستورالعمل چالش ها به صفحه اینستاگرام انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران http://instagram.com/iacap2 مراجعه کنید.

  1. آثار ارسالی توسط هیأت داوران که از سوی انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران تعیین شده است داوری و آثار برتر انتخاب می­شوند.
  2. آثار برتر در اینستاگرام، سایت و کانال تلگرامی انجمن با ذکر نام، سن و شهر محل سکونت صاحب اثر به نمایش گذاشته خواهد شد و سایر اطلاعات نظیر شماره تلفن، موبایل و … نزد انجمن محرمانه خواهد بود و صاحب اثر اجازه انتشار آثار به روش­های گفته شده را به انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران می­دهد.
  3. رعایت مقررات و ضوابط فرهنگی اجتماعی در تهیه اثر از سوی صاحب اثر ضروری است و آثاری انتخاب خواهند شد که این موارد در آنها رعایت شده باشد.
  4. با توجه به انتشار آثار در فضای مجازی و امکان باز نشر آنها توسط سایت­ها، کانال­ها، صفحات اینستاگرامی بجز انجمن از سوی سایر مخاطبین که در کنترل انجمن نمی­باشند، انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران مسئولیتی در پیشگیری یا پیگیری این موارد ندارد و صاحب اثر حق هرگونه اعتراضی در این زمینه را از خود سلب می­نماید.
  5. کلیۀ حقوق مادی و معنوی اثر به انجمن روانپزشکی کودک و نوجوان ایران واگذار می­گردد و صاحب اثر حق هرگونه ادعایی در این خصوص را از خود سلب می­نماید.

 

برای دانلود فرم رضایت نامه روی فرم رضایت نامه کلیک کنید. ()